Video Çekimi

En iyi çekimler,
En iyi ekipmanlarla.

Fotoğraf Çekiminiz gerçekleşirken video çekiminiz de gerçekleşsin.
Geleceğe unutamayacağınız keyifli bir anı bırakın.

Süreç nasıl gerçekleşiyor?

Hayal ettiğiniz her anı,
Sizin için yakalıyoruz.

Sorularınız mı var?
Hemen yanıtlayalım.

Elbette. Uygun alanlarda ekibimiz drone kullanımı gerçekleştirilmektedir.

İstediğiniz tarzda videoya göre değişkenlik göstermektedir. Eğer hareketli bir video isterseniz ortalama 1-1,5 dakika slow tarzda bir video ise 1,5-2 dakika civarında kurgulanarak sizlere teslim edilecektir.

Çekimleriniz için size bir fotoğrafçı ve bir de videographer ekip arkadaşımız eşlik etmektedir. Eş zamanlı olarak çekim süreci ilerlemektedir.

Sadece fotoğraf değil video çekimi sırasında da ekip arkadaşımız her anınızda tarzınıza uygun bir şekilde sizleri yönlendirmektedir.

Çekimlerden sonra ekibimiz sizlere fotoğraf seçimi ve video müziğinizi seçmeniz için bir link iletecektir. İletilen linkte gereken seçimleri yaptıktan sonra kurgu süreciniz başlayacaktır. Ortalama 75 iş günü içerisinde videonuzun taslak hali onayınıza sunulacaktır.

Bu konuda ekibimizin önerdiği müzik listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizler de sevdiğiniz farklı bir şarkı seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Sinematografik video teknikleri kullanılmaktadır. Konsepte ve sahneye uygun olacak şekilde en uygun sahne ve araçları kullanıyoruz.
Rezervasyon Oluştur