DÜĞÜNÜMÜZVAR

Türkiye’nin Düğün Fotoğrafçısını Keşfedin

Yenilikçi vizyonumuzla tam 11 yıldır düğün fotoğrafından videoya, saç & makyajdan gelinlik kiralamaya kadar Türkiye’de ve dünyada öncü bir rolü üstleniyoruz. Fiziki ve dijital gelişimlerimizle tüm çiftlerimiz için konforu ve mutluluğu bir araya getirerek, eşsiz hatıraların tasarlayıcısı ve sahnesi olma özelliğini taşıyoruz.

Kurumsal Hizmet Güvencesi

Düğün fotoğrafı çekim deneyiminin çiftlerimiz için ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda tüm süreçler için kusursuz bir iş planı oluşturmaktayız.

Müşteri hizmetlerimizden plato ekibimize, fotoğraf ve video sanatçılarımızdan saç ve makyaj artistlerimize, yazılım ekibimizden AR-GE ekibimize, sosyal medya ekibimizden tüm birimlerimize kadar 200’ü aşkın çalışanımızla kurumsal hizmet kalitesi ve güveni doğrultusunda çiftlerimizle mutluluğu paylaşıyoruz.

Online Rezervasyon Kolaylığı

Tüm çiftlerimiz, web sitemizde yer alan online rezervasyon sayfamızın kolaylığı ile diledikleri hizmet paketini oluşturarak, kendi çekimlerini mükemmel şekilde planlayabilirler.

Dünyanın En Büyük Platosu

20 bin m² alanı ile Türkiye’nin ve dünyanın en büyük düğün konseptli çekim platomuzda, tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz.

Eş zamanlı fotoğraf ve video çekimlerimizle birlikte platomuzun içerisinde yer alan saç & makyaj stüdyomuz ve gelinlik kiralama showroom’umuz ile çiftlerimiz için daima mükemmeli tasarlıyoruz.

Yenilikçi çekim konseptlerimiz, giyinme kabinlerimiz, şifreli eşya dolaplarımız, kafe alanımız ve otoparkımız ile çiftlerimize mükemmel bir deneyim yaşatıyoruz.

DüğünümüzVar Orijinal Konseptleri

Platomuzda yer alan İngiliz Aşk Bahçeleri, Marakeş, Antik Yunan, Işık Tüneli, Palmiyeler Yolu gibi DüğünümüzVar Orijinal konseptleri, Nostaljik Düğün Karavanı ve birbirinden harika yepyeni konseptlerimiz ile benzersiz çekim sahneleri yaratıyoruz.


Grup Markalarımız


We Just Married

Platomuzun içerisinde hizmet veren premium Saç & Makyaj Stüdyomuz We Just Married’ın profesyonel ekibi ve büyüleyici atmosferi ile gelinlerimizi, kusursuz bir güzellikte çekimlere hazırlıyoruz.

We Just Married’ı keşfetmek ve saç & makyaj modellerimizi incelemek için https://www.wejustmarried.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Askıdan Çekime

Platomuzun içerisinde yer alan VIP Gelinlik Kiralama Showroomuz Askıdan Çekime’de Vakko Wedding, Banu Güven ve Özlem Süer gibi premium markaların gelinliklerini çekimlerimize özel kiralayabilir ve eşsiz bir büyüleyiciliğin etkisini hissedebilirsiniz.

Askıdan Çekime’yi keşfetmek ve gelinlik koleksiyonlarımızdaki modelleri incelemek için https://askidancekime.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz

DüğünümüzVar, We Just Married ve Askıdan Çekime markalarımızla ilgili bilgi ve destek almanız, görüş ve önerilerinizi iletmeniz için daima yanınızdayız. Haftanın 7 günü 9.30 – 00.00 saatleri arasında 0850 241 17 20 no’lu iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz: 10:00-22:00