Düğünümüz Var

DÜĞÜNÜMÜZVAR

“Bir Mutluluk Hareketi” mottosuyla kurulan ve yüz binlerce evlenecek çiftin hayallerine ilham olan DüğünümüzVar olarak, yeni nesil düğün fotoğrafçılığını temsil ediyoruz ve bugüne dek binlerce çiftin mutluluk anlarını, çektiğimiz fotoğraf ve videolarla sonsuzlaştırıyoruz. Bugün hem dijital hem de fiziksel yatırımlarımızla Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek olma özelliğimiz ile yenilikçi bir iş modelinde ilerliyoruz.

 

Bizim Manifestomuz, 2023 Vizyonumuz

2023 vizyonumuzun ve manifestomuzun bir araya geldiği noktayı, yeni bir çağın başlangıcı olarak, gurur ve mutlulukla duyuruyoruz. Yeni platomuzda bir fotoğrafçılık hizmeti sunmanın ötesinde yer alan bir marka olarak, cesaretin, yenilikçiliğin, modanın, sanatın, farklılığın ve aşkın, standartlar üstündeki tüm dileklerini gerçeğe dönüştürmek için yeni bir modern çağı başlatıyoruz.

İstanbul Beykoz’da yer alan ve dünyanın en büyük düğün konseptli çekim platosu olma özelliği taşıyan mekanımızda, video ve fotoğraf ekibinden, saç ve makyaj ekibinden plato personeline, satış ve pazarlamadan sosyal medyaya, yazılım geliştirmeye, iletişim ekibinden idari personele kadar tamamen şirketimize bağlı 100’ü aşkın insan kaynağımız ile her geçen yıl yatırımları ve kazanımları ile büyüyen bir markayız.

Platomuz içerisinde hizmet veren VIP saç & makyaj stüdyomuz WeJustMarried ve VIP gelinlik kiralama showroom’umuz Askıdan Çekime ile tüm hizmetleri tek mekânda ve bir arada sunmanın mutluluğunu, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafir çiftlerimizle paylaşıyoruz.

Çalışma Saatlerimiz: 10:00-22:00