ASKIDAN ÇEKİME

Askıdan Çekime markasının temel vizyonu, Düğünümüz Var markası ile çekim yapacak gelinlerimizin düğün günü kendi vücut şekillerine göre tercih ettikleri kabarık, kuyruklu, taşlı, balık gelinlik modellerinin çekim esnasında yarattığı problemlere çözüm olarak farklı seçenekler sunmaktır. Özellikle hareketli ve eğlenceli pozlar isteyen fakat gelinlikleri buna müsait olmayan tüm gelinlerimiz için Askıdan Çekime markası kolay ulaşılabilir ve ekonomik bir alternatiftir. Bohem ve vintage tarzda gelinlikler ile hem romantik hem de eğlenceli karelerde, uçuş uçuş etekler daha minimalist bir çizgide ilerleyen, kendine özgü detaylarla birbirinden farklı kareler elde etmekteyiz.

Markamız 2020 yılında yalnızca İstanbul Çekim Platosu’ndaki çekimlerimize özel olarak hizmet vermektedir. Gelinlikler; Banu Güven, Esra Özcan, İvory, Seren Moda ve Madame Amour markalarından özenle seçilmiş, marka vizyonumuza ve çekim tarzımıza uygun koleksiyon modellerinden oluşmaktadır. Klasikleşmiş gelinlik modellerin dışında daha modern bir çizgide, çekim tarzımıza uygun tarzdaki modelleri çiftlerle buluşturmaktayız.

Markamızda 34, 36 ve 38 beden modellerimiz mevcuttur. Çiftlerimiz çekimlerinden 3-4 gün önce platomuzda randevu oluşturarak kiralamak istedikleri gelinlikleri deneyebilmektedirler. Gelinlikler hassas ve özel tasarımlar olduğu için yıpranma ve hasar görme riskinden ötürü bu şekilde bir uygulama mevcuttur. Hasar riskini ve oluşabilecek maddi kaybı karşılamayı taahhüt eden çiftlerimiz gelinlikleri Beykoz Gölü ve Beykoz tarlası alanlarında da kullanabilmektedirler.

 

Fiyat Teklifi Al