İstanbul Çekim Platosu

İstanbul Çekim Platosu, Beykoz ilçesinde bulunan ve düğün&nişan fotoğrafları/videoları için birbirinden muhteşem konseptler, wedding tak'lar, ışıltılı dekorlar ve doğal botanik bahçesiyle evlenecek tüm çiftler için tüm zamanların en iyi deneyimleri sunmak adına oluşturulmuş özel bir işletmedir. Düğünümüz Var markasının İstanbul Çekim Platosu özel işletmesi ile gerçekleştirdiği anlaşma ile mekan sadece Düğünümüz Var çiftlerine özel hizmet sunacak şekilde kurgulanmıştır.

 

Birbirinden farklı konseptler, soyunma kabinleri, kişiye özel kilitli dolap sistemi, gelin buketleri, dinlenme alanları vb. bir çok hizmetin kullanımı için bu mekanı tercih etmeniz durumunda fotoğraf hizmetlerinden bağımsız olarak çift olarak giriş ve hizmet bedeli talep edilmektedir.

 

Ayrıca bu mekanda; Wejustmarried markası tarafından Saç&Makyaj hizmetleri için kurulan bir uygulama alanı da mevcut olup, bu alanda çekimlerinizin yapılacağı alanda premium bir hazırlık süreci yaşarak hemen çekimlerinize başlayabilmektesiniz. Saç&Makyaj hizmetleri ve ücretleri için Düğünümüz Var markası iletişim departmanı ile görüşme sağlayarak talep ettiğiniz dönem ve hizmete göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Al